Umówienie wizyty

Wizytę w gabinecie możesz umówić klikając w mój kalendarz po prawej stronie lub kontaktując się ze mną, tel.: +48 880 891 319;  e-mail: adamaniszewski@o2.pl. W kalendarzu znajdziesz aktualnie dostępne terminy. Czasem dysponuje wolnymi terminami poza tym kalendarzem, tak więc można zadzwonić lub napisać z zapytaniem o taki termin. Standardowa sesja trwa 2 godziny, polecam ustalić 4 sesję ponieważ później może nie być takich terminów a to byłoby wskazane. Dzięki temu nie będziemy robić między sesjami zbyt dużych przerw, gdyż optymalny czas między sesjami to 7-14 dni. Zwykle sprawny proces trwa 3, 4 sesje. 

Przygotowanie do spotkania

W tym dziale znajdziesz informacje potrzebne przed spotkaniem. Umieściłem tu informację; od lokalizacji po materiały wideo. Tak więc, jeżeli znalazłeś się w tym miejscu a dopiero rozważasz telefon, bądź przyjazd to zapraszam to zapoznania się z materiałami.

Gabinet w Jaworznie

Gabinet znajduje się w centrum Jaworzna, blisko centrum handlowego Galena i trasy Kraków-Katowice. Mapę znajdziesz obok, po kliknięciu w mapę uzyskasz więcej szczegółów.

Adres: Transformacja Gabinet Hipnozy i Hipnoterapii Adam Aniszewski
Plac św. Jana 2 lokal 6, 43-600 Jaworzno 
tel.: +48 880 891 319 
e-mail: adamaniszewski@o2.pl
Pod budynkiem jest oznaczone tabliczką miejsce parkingowe, możesz z niego skorzystać.

Naprzeciwko drzwi mojego gabinetu jest niewielka poczekalnia, proszę tam poczekać na umówioną godzinę. Znajdziesz tam ankiety, które należy wypełnić jeszcze przed spotkaniem, zaoszczędzi Nam to czasu. Proszę nie pukać i nie wchodzić jeżeli drzwi są zamknięte, po skończonej sesji otwieram drzwi i proszę do środka kolejną osobę. Próba wcześniejszego wejścia mogłaby spowodować dyskomfort osobie, która jest w trakcie sesji terapeutycznej.

Kontakt telefoniczny

Jeżeli przed sesją chciałbyś zadzwonić to kontakt telefoniczny ze mną możliwy jest w godzinach 9.00-21.00. Jeżeli nie odbieram może to oznaczać, że jestem w czasie sesji. Proszę uzbroić się w cierpliwość - na pewno oddzwonię. Na maile staram się odpisywać wieczorami.

Dojazd do gabinetu nie jest dla Ciebie możliwy?

Jeżeli z jakiegoś względu wizyta w gabinecie w Jaworznie nie jest dla Ciebie możliwa to istnieje możliwość spotkania na Skype (głównie zarezerwowane dla dużej odległości) lub mój dojazd do Ciebie do domu. Kontakt indywidualny jest preferowany przeze mnie, ale także przez moich klientów, dlatego w pierwszej kolejności i uzasadnionych przypadkach rozważę przyjazd do Ciebie do domu.

Odwoływanie wizyty

Odwołanie sesji możliwe jest na pełne 2 dni wcześniej, wystarczy sms, telefon lub usunięcie wizyty z kalendarza. Później nie mam już możliwości aby wykorzystać termin z inną osobą. dlatego w razie odwołania sesji bez przestrzegania tego wyprzedzenia należy wpłacić 150zł na konto: 41 1140 2004 0000 3802 7846 0916 (Transformacja Gabinet Hipnozy i Hipnoterapii Adam Aniszewski), tytułem "za sesję".

Przygotowanie do wizyty

W ramach przygotowania do sesji proszę o zapoznanie się z poniższymi filmami. Jeżeli z jakiegoś powodu bardziej odpowiedni dla Ciebie będzie tekst to proszę zapoznać się z działem Jak działa hipnoza - tekst. W czasie oglądania bądź czytania proszę o przygotowania kawałka papieru, tak żeby można było zanotować pytania, to przyspieszy Naszą pracę.

Jestem przekonany że Nasze spotkania będą dla Ciebie ciekawe i przede wszystkim wniosą wartość do Twojego życia. Dotrzymam wszelkich starań i standardów abyś w wyniku Naszych spotkać podniósł(a) jakość swojego życia. Chciałbym abyś przyjechał z przekonaniem, że hipnoza jest wspaniałym narzędziem żeby dokonać zmiany. Kluczowe przy jej stosowaniu jest Twoje nastawienie, nie uda mi się przeprowadzić żadnej zmiany za Ciebie, jednak jestem przekonany, że z Twoim zaangażowaniem możemy bardzo dużo osiągnąć. Pozdrawiam serdecznie.

Jak działa hipnoza - umysł świadomy
Jak działa hipnoza cz 2 - umysł podświadomy
Jak działa hipnoza cz 3 - umysł podświadomy c.d.
Jak działa hipnoza cz 4 - sugestie
Jak działa hipnoza cz 5 - zasady hipnozy