Przygotowanie do spotkania

W tym dziale znajdziesz informacje potrzebne przed spotkaniem. Umieściłem tu informację; od lokalizacji po materiały wideo. Tak więc, jeżeli znalazłeś się w tym miejscu a dopiero rozważasz telefon, bądź przyjazd to zapraszam to zapoznania się z materiałami.

Gabinet w Jaworznie

Gabinet znajduje się w centrum Jaworzna, blisko centrum handlowego Galena i trasy Kraków-Katowice. Mapę znajdziesz obok, po kliknięciu uzyskasz więcej szczegółów.

Adres: Transformacja Gabinet Hipnozy i Hipnoterapii Adam Aniszewski
Plac św. Jana 2 lokal 6, 43-600 Jaworzno 
tel.: +48 880 891 319 
e-mail: adamaniszewski@o2.pl
Pod budynkiem jest oznaczone miejsce parkingowe, możesz z niego skorzystać.

Naprzeciwko drzwi mojego gabinetu jest niewielka poczekalnia, proszę tam poczekać na umówioną godzinę. Próba wcześniejszego wejścia mogłaby spowodować dyskomfort osobie, która jest w trakcie sesji terapeutycznej, także proszę nie pukać przed ustaloną godziną.

Sample title

Przed sesją

Jeżeli przed sesją chciałbyś zadzwonić to kontakt telefoniczny ze mną możliwy jest w godzinach 9.00-20.00. Jeżeli nie odbieram może to oznaczać, że jestem w czasie sesji. Proszę uzbroić się w cierpliwość - na pewno oddzwonię. Na maile staram się odpisywać wieczorami, bądź w nocy.

Odwołanie sesji możliwe jest na 48 godzin wcześniej, później nie mam już możliwości aby wykorzystać termin z inną osobą. Dlatego w razie odwołania sesji bez przestrzegania tego wyprzedzenia proszę o wpłacenie połowy ustalonej kwoty za sesję na konto: 41 1140 2004 0000 3802 7846 0916 (Transformacja Gabinet Hipnozy i Hipnoterapii Adam Aniszewski).

Przygotowanie teoretyczne

W ramach przygotowania do sesji proszę o zapoznanie się z poniższymi filmami. Jeżeli z jakiegoś powodu bardziej odpowiedni dla Ciebie będzie tekst to proszę zapoznać się z działem Jak działa hipnoza - tekst. W czasie oglądania bądź czytania proszę o przygotowania kawałka papieru, tak żeby można było zanotować pytania, to przyspieszy Naszą pracę.

Jak działa hipnoza - umysł świadomy
Jak działa hipnoza cz 2 - umysł podświadomy
Jak działa hipnoza cz 3 - umysł podświadomy c.d.
Jak działa hipnoza cz 4 - sugestie
Jak działa hipnoza cz 5 - zasady hipnozy

Pozdrawiam serdecznie, jestem przekonany że Nasze spotkania będą dla Ciebie ciekawe i przede wszystkim wniosą wartość do Twojego życia. Dotrzymam wszelkich starań i standardów abyś w wyniku Naszych spotkać podniósł(a) jakość swojego życia. Chciałbym abyś przyjechał z przekonaniem, że hipnoza jest wspaniałym narzędziem żeby dokonać zmiany. Kluczowe przy jej stosowaniu jest Twoje nastawienie, nie uda mi się przeprowadzić żadnej zmiany za Ciebie, jednak jestem przekonany, że z Twoim zaangażowaniem możemy bardzo dużo osiągnąć.