W czym może 
pomóc Ci hipnoza

Hipnoterapia, czyli hipnoza terapeutyczna niesie ze sobą bardzo szerokie możliwości. Najczęściej hipnoterapia kojarzy się z odchudzaniem, rzucaniem palenia i fobiami.
W moim i podobnych gabinetach na co dzień sukcesy odnoszą osoby wychodząc z problemów takich jak: wspomniane problemy z wagą i zaburzenia odżywiania, lęki, nerwice i fobie (np. Klaustrofobia Arachnofobia Agorafiobia Nyktofobia), depresja i niskie poczucie wartości, prokrastynacja (odkładanie na później), uzależnienia (np. papierosy, alkohol, narkotyki, pornografia i in.), wybuchy złości i gniewu, zachowania kompulsywne (np. podjadanie, obgryzanie paznokci, wyrywanie włosów), bezsenność, koszmary, bruksizm, jąkani, tiki nerwowe, migreny, ból (psychosomatyczny, chroniczny, fantomowy, menstruacyjny), syndrom jelita drażliwego, choroby autoimmunologiczne i wiele innych.
Nie mieliśmy jeszcze okazji w Polsce potwierdzisz skuteczności, ale hipnotyzerzy z naszej międzynarodowej organizacji donoszą, że hipnoterapia skuteczna jest również w pracy takimi chorobami jak: nowotwory, stwardnienie rozsiane (aktualnie prowadzone są badania uniwersyteckie mające na celu potwierdzenie tej skuteczności). 
Jeśli Twój problem nie jest tutaj wymieniony, opisz go, odpowiem, czy hipnoza może pomóc również Tobie. 
Istnieją jeszcze szerokie zastosowania hipnoza w charakterze narzędzia do rozwoju osobistego (np. szybsza, łatwiejsza nauka, koncentracja) czy niwelowanie związanych z nim blokad (np. wstydliwość, poczucie własnej wartości, trudności w wypowiadaniu się) 
Możliwy jest także rozwój w autohipnozie zapoczątkowanej w gabinecie w celu zwiększania swoich zdolności kreatywnego myślenia, nauki czy rozwojowi mentalnemu.

Emocje
W swoim życiu z pewnością miałeś sytuację, w których czułeś irracjonalne emocje; zbyt duży albo nieuzasadniony strach, tremę, wstyd czy zazdrość. Bywa, że takie sytuację stają się naszą codziennością. Zdarzają się również sytuację, w których mocno odczuwamy nasze ograniczenia, zaprzestanie palenia, picia alkoholu czy podjadania może stać się po pewnym czasie naprawdę trudne. Hipnoza jest sposobem na to aby odzyskać kontrolę nad swoimi emocjami i nawykami, żeby szybko, z reguły po 2-3 sesjach, znacząco podnieść jakość swojego życia i uwolnić się od ograniczających nas nawyków, nałogów, negatywnych myśli i emocji. Hipnoza jest świetnym sposobem do radzenia sobie z problemami na tle emocjonalnym i psychosomatycznym, szczególnie takimi jak: nałogi (nikotyna, alkohol, narkotyki, leki), depresja, chroniczny smutek, fobie, natręctwa, problemy z wagą, ból fizyczny, zachowania kompulsywne, natłok myśli, stres, a także w wybranych przypadkach z zaburzeniami fizycznymi o podłożu emocjonalnym jak wysypki, łysienie, choroby autoimmunologiczne, nadciśnienie i inne.. 
Hipnoza sportowa i rozwojowa. 
Sportowcy na porządku dziennym korzystają nie tylko z trenerów swojej dyscypliny, ale również z trenerów mentalnych. W krajach zachodnich coraz większą popularność zyskuje w tym temacie hipnoza. Zawodowcy albo dobierają takiego trenera mentalnego, który ma doświadczenie z hipnozą, albo udają się do profesjonalnego hipnotyzera. Jako sportowiec dzięki hipnozie zwiększyć możesz swoją pewność siebie, szybkość reagowania, celność a nawet siłę fizyczną i wytrzymałość. Możemy nauczyć się wchodzić w stan przyśpieszonej regeneracji ciała i umysłu, który nie ma sobie równych, jeśli w Twojej dyscyplinie robisz co najmniej minutowe przerwy. Podobnie jest w sytuacji kiedy Twoim celem jest rozwój osobisty - istnieje wiele możliwości zastosowania hipnozy; od walki z tremą do poprawy koncentracji czy kreatywności.
Trwałość osiąganych zmian 
Hipnoza z punktu widzenia osoby hipnotyzowanej to stan głębokiego zrelaksowania i akceptacji (stan zbliżony do głębokiej medytacji), w tym stanie pozostajemy cały czas świadomi, pamiętamy przebieg sesji po jej zakończeniu i pozostajemy bardzo mocno skoncentrowani. Jednak z punktu widzenia możliwości jakie daje - hipnoza to znaczenie więcej, ponieważ hipnoza jest ominięciem funkcji krytycznej świadomego umysłu i ustanowieniem akceptowalnego selektywnego myślenia. Więcej na ten temat znajdziesz na tej stronie. Z własnej praktyki mogę powiedzieć, że pozytywne zmiany jakie przechodzą moi klienci pomagają w sposób znaczący podnieść jakoś ich życia - pomagając im czuć się znacznie lepiej w „swojej skórze”. Dążenie do takiej właśnie poprawy, swoistego uwolnienia jest dla mnie absolutnym priorytetem i motywacją do pracy. Moment w którym opuszczając mój gabinet osoba wie i czuje, że jest uwolniona od swojego problemu jest czasem kiedy po cichu świętuję, ponieważ wiem, że zmiany które następują w moim w gabinecie są trwałe.

Rzucanie palenia z hipnozą, skuteczne rzucanie palenia, migrena, jak schudnąć, lęk, nerwica
Rzucanie palenia z hipnozą, skuteczne rzucanie palenia, migrena, jak schudnąć, lęk, nerwica
Rzucanie palenia z hipnozą, skuteczne rzucanie palenia, migrena, jak schudnąć, lęk, nerwica