Hipnoza w Jaworznie - najwyższe standardy i bezpieczeństwo

Hipnoza jest bardzo efektywnym sposobem na radzenie sobie z problemami na tle emocjonalnym i psychosomatycznym. Hipnoza pomoże Ci odzyskać kontrolę nad swoimi: myślami, emocjami, nawykami, tak abyś mógł poprawić jakość swojego życia.

Hipnoza jest w 100% bezpieczna

Hipnoza jest w 100% bezpieczna - zawsze masz kontrolę nad tym co się dzieje. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty ważne jest też, żeby pracować z osobą z odpowiednimi kwalifikacjami. W czasie przechodzonych sesji w moim gabinecie, przez cały czas będziesz świadomy, będziesz w stanie w razie potrzeby proces przerwać lub po prostu odmówić wykonania danej sugestii.

Hipnoterapia profesjonalna

Hipnoterapia profesjonalna w wydaniu dyrektywnym zgodnym ze standardem OMNI jest jedynym na świecie procesem hipnoterapeutycznym, którego standard pracy jest jasno określony i certyfikowany zgodny z ISO 9001. Oznacza to że na całym świecie ponad 6000 hipnoterapeutów (absolwentów OMNI) posługuję się tą samą metodą i zestawem technik terapeutycznych. Podejście takie – hipnoterapii profesjonalnej zapewnia ogromną ilość powtarzalnych przykładów, dogłębną analizę stosowanych technik, skuteczność i przede wszystkim bezpieczeństwo.

Zasady i rozwój

Przestrzegam kodeksu i etyki pracy największej na świecie organizacji hipnozy National Guild of Hypnotists, jako absolwent OMNI Hypnosis Training Center. Od pierwszego spotkania możesz być pewien, że uczestnikom terapii zapewniam dyskrecję i całkowitą anonimowość. Dbam o wysoką jakość pracy poprzez ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, uczęszczam regularnie na warsztaty i szkolenia. 
Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą, absolwentem największej i uważanej za najlepszą na świecie szkołę hipnozy OMNI Hypnosis Training Center. Jestem również absolwentem wielu szkoleń z zakresu hipnozy i rozwoju osobistego u takich osób jak: Michał Cieślakowski, Mateusz Grzesiak, Eric Worre czy Brian Tracy.

Rzucanie palenia z hipnozą, skuteczne rzucanie palenia, migrena, jak schudnąć, lęk, nerwica
Rzucanie palenia z hipnozą, skuteczne rzucanie palenia, migrena, jak schudnąć, lęk, nerwica