Iwona 
Wspaniale! Polecam każdemu! Pan Adam jest przede wszystkim profesjonalistą co w hipnozie jest bardzo ważne. Jest też niesamowicie ciepłą osobom którą od pierwszej chwili darzy się zaufaniem. Odbyłam kilka sesji dzięki którym moje blokady całkowicie ustąpiły. Profesjonalizm, dyskrecja a przede wszystkim niesamowite umiejętności i fantastyczne rezultaty!

Katarzyna 
Po dwóch wizytach na hipnoterapii u Adama pozbyłam się problemu z kompulsywnym objadaniem. Ponad to zauważyłam, że jestem dużo spokojniejsza i mam wyższą samoocenę. Serdecznie polecam!!

Artur
Pan Adam jest nie tylko specjalistą od hipnozy, ale przede wszystkim ciepłym, empatycznym człowiekiem. W jego towarzystwie od razu można poczuć się bezpiecznie i swobodnie, tak już jest przez cały czas terapii, dzięki czemu można dać się prowadzić poprzez czasami niełatwe, ale uzdrawiające procesy.. Gorąco polecam. Artur

Magda 
Bardzo polecam. Spotkania z Panem Adamem pomogły uporać mi się z wieloma problemami, z którymi borykałam się już od dawna. Pan Adam jest profesjonalistą w każdym calu.
 
Rafał
Adam pomógł mi rozwiązać męczący mnie od dawna problem korzystając z hipnozy. Praca z nim pomimo trudnego tematu była przyjemnością. Polecam go jako skutecznego i profesjonalnego hipnoterapeutę, 5/5 

Agnieszka 
Bardzo profesjonalne podejście. Miałam trudny temat i mnóstwo wątpliwości. Jednak Pan Adam wszystko spokojnie wyjaśnił zanim przystąpiliśmy do sesji. Sama sesja to bardzo efektywna praca. Jestem zaskoczona skutecznością, już po pierwszej sesji czuję się bardzo dobrze, i wygląda na to że problemu nie ma:). Jedyny minus to długość sesji - trwała 3 godziny, ale warto było. Bardzo dziękuję, wspaniały terapeuta, gorąco polecam. 
 
Michał 
Świetny efekt. Natychmiastowa zmiana nastawienia do rzeczy przyziemnych już po pierwszej sesji regresingu. 

Ewelina 
To była najlepsza decyzja chodź nie łatwa, otrzymałam pełne wsparcie, profesjonalizm, zrozumienie i zaopiekowanie, dzięki temu otworzyłam się bardziej przez co zmiana jakiej doświadczyłam była tak głęboka i transformująca, polecam bardzo. 

Grażyna 
Bardzo rzetelnie i dokładnie wszystko wytłumaczył. Przed sesjami stresowałam się w różnych sytuacjach w tym na egzaminach, stres odszedł na dobre kiedy skończyliśmy. Moje studia są teraz dużo łatwiejsze. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam.

Kasia30 
Pan Adam jest świetnym specjalistą, po wizycie w jego gabinecie od razu zauważyłam pierwsze efekty terapii 

Studentka
Kiedy szłam na egzamin, czułam w głowie totalna pustkę, pomimo czasu poświęconego nauce, przy tak dużym stresie jakim były egzaminy, nic nie pamiętałam. Po przebytej terapii podchodzę do egzaminów wyluzowana i wszystko czego się nauczyłam bez problemów pamiętam i piszę. Bardzo dziękuję za pomoc.

Stanisława
Odbyłam dwie sesje hipnozy: jedna bez ustalonej intencji,jednak z wiarą ,że będzie to dla mojego rozwoju korzystne doświadczenie. Sesja ta zaowocowała cudownym odprężeniem i długo utrzymującym się,dobrym nastrojem. Druga sesja z intencją usunięcia lęku dot. prowadzenia samochodu spowodowała, że na drugi dzień bez niepokoju pojechałam do odległego miasta. Pana Adama odebrałam jako osobę spokojną i bardzo profesjonalną. Swoim ciepłem i niezaborczą życzliwością rozpuścił mój niepokój już na początku spotkania co spowodowało, że poczułam się bezpiecznie i z zaufaniem podeszłam do tego doświadczenia. Zdecydowanie polecam.

Andrzej
Bardzo fachowa pomoc. Efekt natychmiastowy. Pan Adam wykazał się wrażliwością i wnikliwością w analizie, skutecznie przeprowadził przez proces. Pierwszy efekt poczułem od razu. Polecam 

Zobacz też: 
Skuteczność hipnozy
Film: Jak działa hipnoza?

Your image
Your image
Your image
Your image
Your image